Mobileria Dini Ferizaj

Shitet nga: Mobileria Dini 23 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
PRODHOJM KUZHINA SIPAS KERKESES SUAJ ME SHUMIC DHE PAKIC.
1.-KUZHINA 2X2.60m VETEM 250 EURO
2.--KUZHINA MODERNE SIPAS KERKESES SUAJ.
3. DHOMA GJUMI SIPAS KERKESE SUAJ

Mobilerija Dini Ferizaj

Ne Facebook Mobileria Dini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim