Shitet kuzhina

Shitet nga: Kuzhin 25 Dhj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   600 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina me keto paisje
Mikroval
Frigoriger
Plak digitale
furra per pjekje
Lavatriqja e eneve
Dhe aspiratori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim