*MOBILJE* ne zbritje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rilind Zymeri 17 Jan 03:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Bej prodhimin dhe shitjen e te gjitha llojet e mobilje me porosi dhe nga ekspozita garnitura dhoma gjumi kuzhina trapezari tv komoda me qmime shum te voliqme 3 vjet garancjon ne te gjitha artikujt viber+37744637235
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim