1 Tavolin Buke dhe 1 Tavolin Salloni

Shitet nga: jetmir 27 Dhj 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   199 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
tavolina bukes esht per 6-10 persona sepse ka opsionin e rritjes. esht ngjyr natyrale jo e ngjyrost dhe esht shum e rujtne , posedon 6 karrika . karrikat jan likshtu pak po me pak pun shtrengohen.

Tavolina e dhomes se pritjes (sallonit) esht shum shum e mir mgjyr e njejt me at te bukes dhe matreal i njejt.

Jan te perdorta 15 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim