2 tresha dhe 1 fotele

Shitet nga: Kauqa dhe fotele 18 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Pothuajse jane te ri, mund ti shihni dhe te binduni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim