280€

Shitet nga: Blerimi 16 Tet 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
treshi dhe dyshi shtrihen jan te mir per fjetje si dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim