Bej renovimin ee kauqav qfordo modeli

Shitet nga: nazim 14 Pri 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
b ej renovimin e te gjitha lojeve te kauqav me qmime shum te volitshum dhe me pun profesjonale me provoj ne ket lami 15 vjeqare dote bindeni ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim