Bejm prodhim dhe renovim

Shitet nga: milaim rushuiti 06 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm prodhimin e karrigave si dhe renovimin e , fotelve , kauqave dhe saparevenr kontaktues ne viber +37744792541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim