DEKORIME PER MOBILJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fabrika AREV 18 Krr 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
PRODHOJM DEKORIME PER KET LLOJ TE MOBILEVE QE JAN NE FOTO.
DEKORIMET JAN TE PLLASTIFIKUARA DHE MUND TE POROSITET EDHE ME NGJYRA TJERAdekorime,dekora,zbukurime,mobile,mobilje,kauq,kauqa,3,2,1,vetura,maqina,abs,cnc,dhoma gjumi,kuzhina,garnitura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim