Dhoma e pritjes komplet

Shitet nga: Endrit 14 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komplet dhoma e pritjes:
Divanët tre pjesë: 1sh,2sh dhe 3sh pastaj tepih,tavolin dhe tepih
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim