Divana 3sh dhe 2sh

Shitet nga: gent 06 Dhj 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy divana nje 3sh dhe nje 3sh, shume pak te perdorura per me shume kontaktoni numrin e telefonit gjithashtu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim