GUR DEKORATIV - HITI Kamina

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HITI Kamina 11 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Kamina dekorativ, montus, elektrik, biokamina, kamina me pelet, dhe aksesore te ndryshem.

Gur dekorativ - mbi 50 lloje


Prodhime evropiane.

www.hiticompany.net
hiticompany@hotmail.com

044 571 572 / 049 16 16 00

Adresa: Qagllavice, Koshare, Peje, Prizren, dhe Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim