Ganitur (Kauqat)

Shitet nga: Bledi 28 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet ganitura 3+3+2+1 jane kauqa te perdorur pak por ende shume te ruajtur dhe askund te demtuar produkt i simpos,te mbushura me silikon jo me sungjer te thjesht shume te rehatshme si per fjetje si per qendrim dy Treshat shtrihen per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim