Ganitur kauqash .

Shitet nga: Hyzri 06 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Ganitur 3-2 dhe dy 1 she.
Çmimi është 650€
Është blerë para 5 vitesh 1600.
Numri i telefonit kontaktues është 044/478617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim