Ganitura per sallon

Shitet nga: ganitura 07 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim dhe prodhojm garnitura sipas porosis.
Mekanizmat i bjem me profil te hekurit
Syngjer 30 atmosfera.
Bejm edhe renovime te kauqave
Garnitura esht e gjitha me hapje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim