Garnitur dhome

Shitet nga: agon 04 Tet 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
garnitura perbehet prej dy kauq dhe nje shtese jan shum pak te perforura pothuajse te reja dhe kan material shum te mir, kauqet sherbejn edhe per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim