Garnitur komplet

Shitet nga: lumnije 20 Shk 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura eshte e simpos dhe eshte mire e ruajtur dhe shume komforte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim