Garniture + tavoline

Shitet nga: Veron 20 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garniture + tavoline
Garnitura behet edhe krevat gjumi, si dhe ndahet sipas deshires.
Çmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim