Garniture+tavoline

Shitet nga: Veron 21 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura ne forme G, ndahet ne tre pjese dhe bashkohet, perdoret edhe si krevat i fjetjes
Cmimi garniture +tavoline 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim