Garnituren 2-tresha dhe 2-dysha

Shitet nga: Orhan 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren 3, 3, 2, 2 shum pak te perdorun vetem 3 muaj. I shes sepse deshiroj te blen me te shtrejt. Asresa: rr. Sejdi Sejdiu , Ferizaj.
Qmimi fiks...
Per ma shum info. Tel: 044486080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim