Gur dekorues sasia e limituar

Shitet nga: Besfort 02 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13,5 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten gur dekorues 30X60 cm qmimi 13,5€
Dhe 20X40 cm qmimi 12,5€

Sasia e limituar
Viber +37744851984
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim