Karriga per frizer

Shitet nga: Caki 29 Tet 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
I kam 2karriga per frizer.. Jan ne gjendje te rregullt..jan te ruajtura .. Jan te veshura me lekur.. 100% sfungjer . Jan shum statike dhe komode.. Per me shum informata kontaktoni ne telefon 044 543 935.. Me duhet urgjent ti shess..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim