Karrika dhe tavolina

Shitet nga: N.t.p Carraleva -dekor 17 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Punojm karrika tavolina me shumic dhe pakic me qmime te volitshme dhe me pun cilsis se lart ju mirpresim . 044/353/611 & 044/986/321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim