Kauq te perdorur 3-2-1 50 Euro U SHITTEN FLM

Shitet nga: behari 22 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa te perdorur , jan ne gjendje te mir, nuk jan te shkym kerkun ,funksionojn per shtrirje, asht perpunim shum i fort por kam ble kauqa te ri e nuk me nevojiten ma, ne foto jan pak te plunosur kauqat pasi jan jasht qe disa dit, te interesuarit mujn me thir ose sms ose me email.


044 121 164 dhe viber ,
+377 44 121 164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim