Kauqa 2x 3sha dhe ni 1she

Shitet nga: cima 19 Mar 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
shes 2 tresha dhe ni fotelje garnitura osht e perdort po edhe ne gjendje te shkelqyshme per ma shum info kontaktoni ne NR : +37745 677 490 you lutem veten oferta serioze flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim