Kauqa per sallon

Shitet nga: leon 10 Dhj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa per sallon jan shum te mir edhe shumte rujtun 3,2 dhe dy fotele treshi shtrihet na kontaktoni.ne nr 045942662.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim