Kauqa

Shitet nga: A.sh 16 Maj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR   450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ose ndrroj dy garnitura per sallon jan te perdorura jan dy tresha dy dysha dy nisha ndrroj me naj ganitur tre si dhe shtoj pare ndrroj edhe me naj viq a naj lopa pres blers serioz faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim