Kauqi ngjyre kremt

Shitet nga: Kauq 22 Mar 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kauqi ngjyre kremt ne gjendje shume te mire, pa asnje demtim.
Mund te shtrihet dhe te perdoret per fjetje.
Arysa e shitjes: mosperdorimi.
Tel: 049 178 674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim