Kolltuqe (cmimi sipas marrveshjes)

Shitet nga: Enis 16 Pri 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet ne gjendje te rregullt dhe shume te forta 2 tresha 1 dysh dhe 2 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim