Komod per tv

Shitet nga: Izet nuredini 14 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Komod televizori dhe e ruajtur mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim