Komod

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Taulant 12 Shk 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
ESHTE NJE KOMOD SHUM E MIR DHE E RUAJTUR ESHTE PER TV PER GJESENDE TJERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim