Komodin per Sallon

Shitet nga: Ekrem Bajrami 19 Sht 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Komodina eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk ka demtime .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim