Kreveta dhe tavoline

Shitet nga: rina 15 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Kreveta per sallon : dysh ,tresh , fotele dhe tavolina te gjitha jane ne gjendje te regullt .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim