Mobile dhe Tavolin

Shitet nga: Nuredin 04 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje ni 3-sh 2 2-sha edhe ni 1-sh .Prodhim i Simpos ne gjendje shum te mir qmim i volitshem.Po ashtu edhe tavolina e cila eshte prollim italian ne gjendje shum te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim