Mobile per sallon

Shitet nga: Jeton 30 Jan 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobile per sallon vetem 6muaj te.perdorur jan te rehatshem dhe pothuajs te reja nuk kan asnje defekt jan- dy tresha .nje dysh nje nish .qmimu me te cila jan bler kan kushtu 1250 .vetm 6 muj te perdorur arsyja e shitjes renovimi shtepis.dhe nuk perputhen me inventarin ton.si dhe shporet te rrymes montus qmimi 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim