Mobile

Shitet nga: Mobile 01 Jan 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten urgjen per vetem 100 euro dhe jan ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim