Mobile

Shitet nga: Faton 29 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqat jan 2 Tresha,2 Dysha,4 Nisha (Fotele)
2 Tavolina te Xhamit
Dhe Komoda per Tv
(Tv nuk shitet)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim