Mobilje : 3 , 2 dhe dy fotele

Shitet nga: Kujtimi 05 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes setin e mobileve Sllovene (Simpo)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim