Mobilje

Shitet nga: Musli Kuqi 09 Jan 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa per dhome dite, 1 tresh, 1 dysh dhe 2 njisha.
Garnitura eshte e pa perdorur fare dhe jane te mirembajtura mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim