Mobilje 3-2dhe4fotele 800€

Shitet nga: Muharrem 24 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jon shum tmira dhe shum te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim