Mobilje Salloni

Shitet nga: Faruk 03 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim 2 tresha dhe nje 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim