Mobilje dhe Komoden

Shitet nga: Aa 04 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   900 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje 3+3+1+1 dhe komod shum pak te perdorura

800euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim