Mobilje kauqa

Shitet nga: Bugujevci 23 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 2 dysha dhe 1 tresh . jane te ruajtura dhe shume te rehatshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim