Mobilje per Shtepi Banese

Shitet nga: Leutrim 24 Maj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR   580 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Set ulesash i perbere nga 2-tre ulesa 1-dy ules dhe 1-ules(Fotele)
2 vjet te perdorur te porositur sipas deshires, dhe po ashtu mund ti perdorni edhe per dhoma gjumi sepse kan mundesin e transformimit ne divan per fjetje.

Arsyea perse dua ti largoje sepse kam ndermend qe te transferohem ne banese dhe nuk kam kaq shume hapire per ta,

Per me shume shif Fotot ose me kontaktoni ose permes postes elektronike ose permes numrit, Faleminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim