Mobilje salloni

Shitet nga: Indrit 05 Dhj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
nje tresh nje dysh dhe 4 fotele
numrat kontaktues : 049 311 163 ose 045 386 412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim