Mobilje salloni

Shitet nga: Blerim 16 Dhj 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Dy treshe dhe një dyshe,treshet shtrihen dhe mund të përdoren për fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim