Mobilje salloni

Shitet nga: Blerim 05 Jan 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Dy treshe dhe një dyulëse, treshet mund te shtrihen dhe te perdoren si krevat për fjetje, janë shum te rujtuna te pademtuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim