Mobilje

Shitet nga: Blerim 30 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Dy treshe dhe një dyshe,treshet shtrihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim