Mobilje

Shitet nga: Blerim 17 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Dy treshe dhe një dyshe,treshet shtrihen dhe bëhen krevat për fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim