Mobilje

Shitet nga: Blerim 25 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Dy treulës dhe një dyulës,treulëset kan edhe
Krevat për fjetje.janë të rujtuna nuk kan asnjë dëmtim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim